Investicinio gyvybės draudimo mokesčiai susiję su investavimu

Gyvybės draudimo agentai kartais padeda, o kartais ne. Kartais jie tiesiog atstovauja ne tik bendrovę, bet ir save t.y. suranda kaip pasiūlyti produktą, kuris jiems duoda didžiausią komisinį. Aišku tai būna ne visada. Tikrai yra gerų gyvybės draudimo agentų / brokerių, kurie tinkamai pataria ir rekomenduoja.

Tačiau kartais norisi ir pačiam suprasti kaip ir kokie mokesčiai yra bei kas būtų, jeigu aš rinkčiausi ne šią, o kitą investicinio gyvybės draudimo bendrovę.

(!!! Skačiavimai buvo atlikti 2021 vasario-kovo mėnesio rastais duomenimis apie bendrovių taikomus mokesčius. Jeigu įsivėlė klaida arba neteisingai nurodyta informacija prašome informuoti)

Čia pateiktas pavyzdys su bendrovės didžiausiais galimais valdymo mokesčiais (Aviva ir SB draudimas turi skirtingus mokesčius priklausomai nuo valdomo fondo)

O čia pateikta informacija kai mažiausi galimi valdymo mokesčiai.

Galite parsisiųsti skaičiuoklę ir pasinagrinėti patys. Jeigu turėsite kažkokių pastebėjimų - būtinai sakykite.

Parsisiųsti skaičiuoklę

Prenumeruokite naujienlaiškį

Arba neprenumeruokite naujienlaiškio, bet kažkaip kitaip pasirūpinkite savo finansais. Please.
Prisijunkite prie mažos grupės "tikinčiųjų" gera finansine ateitimi. Savo ir ne tik.
Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.