Filmai & TV serialai

Jei pavargai nuo sudėtingų sąvokų ir mokslinių darbų, bet vis tiek nori naudingai praleisti laiką - esi teisingoje vietoje. Spragink popkornus ir rinkis ką žiūrėsi! Paruošėme Tau sąrašą filmų bei serialų apie finansus, nes net ir prisiekę knygų mylėtojai kartais nori nuo jų pailsėti.

Filmai apie finansus

MADOFF: The Monster of Wall Street

Viena iš priežasčių "Kodėl verta diversifikuoti" yra atsakoma šiame dokumentiniame filme apie vieną didžiausių Ponzi schemos naudotojų Bernie Madoff. Pasitikėjimas institucijomis yra svarbus visuomenės pagrindas, bet sunku suvokti kai svarbiausiai institucijai SEC buvo nuo 2000 metų siunčiama detali informacija (2000, 2001, 2005, 2007 ir 2008), jog Bernie Madoff yra apgavikas, bet SEC nereagavo arba tai darė labai neatsakingai ir pasekoje to daug žmonių prarado didelę dalį arba visas santaupas. Nesvarbu, kokį finansinį produktą turite - būtina diversifikuoti. Pasižiūrėkite šį kelių dalių dokumentinį filmą per Netflix.

Dokumentinis
Filmai

Serialai & TV

Youtube

Quants

Quants are the math wizards and computer programmers in the engine room of our global financial system who designed the financial products that almost crashed Wall street.

The Wall Street Code

A thriller about a genius algorithm builder who dared to stand up against Wall Street. Haim Bodek, aka The Algo Arms Dealer. After Quants: the Alchemists of Wall Street and Money & Speed: Inside the Black Box.

Prenumeruokite naujienlaiškį

Arba neprenumeruokite naujienlaiškio, bet kažkaip kitaip pasirūpinkite savo finansais. Please.
Prisijunkite prie mažos grupės "tikinčiųjų" gera finansine ateitimi. Savo ir ne tik.
Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.