bulius

Apie mus. Dalinamės tuo ką suprantame

Kaip pagaliau sutaupyti pinigų kelionei, dizainerio tašei ar išsvajotam būstui? O gal geriau butą nuomotis? Kaip įdarbinti gaunamus vaiko pinigus? Ar jau reikia pradėti ruoštis būsimai pensijai, nors tau gal ką tik suėjo 18? Į ką atkreipti dėmesį susiruošus investuoti į akcijas, gyvybės draudimą, kriptovaliutas ar deimantus? Kaupti, išleisti ar investuoti? Tai tik keletas klausimų, kurie kasdien iškyla šimtams žmonių.

„Finansai paprastai“ yra apie Joną Jonaitį, Petrą Petraitį, apie studentus bendrabučiuose, jaunus tėvus, avantiūristus, solidžiais pareigas užimančius darbuotojus, žmones, kurie pinigus vadina „pinigėliais“ ir visus jiems kylančius finansinius klausimus. Paprastai.

Lietuvoje yra daug finansų srities specialistų, kurių patarimai mums padeda priimti tiek kasdienius, tiek labai svarbius sprendimus, susijusius su pinigais. Nors pinigų reikalai kartais atrodo painūs, dažnai tereikia tik vieno aiškaus ir paprasto atsakymo. O patogiausia, kai atsakymus į visus kylančius klausimus galima rasti po vienu internetiniu stogu! Čia kalbėsimės su finansų specialistais, dalinsimės jų patarimais bei domėsimės kaip jiems patiems pavyksta pritaikyti turimas žinias kasdieniame gyvenime. Taip pat kalbinsime Vardenius Pavardenius, mamas, studentus, amatininkus – afigenų patarimų ir pamokų gali duoti ne tik žmonės su kostiumais.

Nėra vieno eksperto, kuris galėtų atsakyti į visus klausimus, tačiau yra puikių specialistų kiekvienai sričiai. „Finansai paprastai“ tikslas – suburti ne tik finansų ekspertus, bet ir paprastus žmones bei pateikti objektyvią, aiškią informaciją su humoro prieskoniu, kuri suteiktų skaitytojams galimybę priimti teisingus finansinius sprendimus be streso. Nes finansai – ne tik excelio lentelės, tikimybių teorija ir mandri žodžiai.

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.