finansų portfelis

Markas

Atsargusis investuotojas

Markui ketveri (su puse). Juokingiausias dalykas pasaulyje - tėvų reakcija kai jis pasako kokį negražų žodį, kurį iš jų ir išmoko. Jam labai patinka plastilinas (iš dalies dėl to, kad labai gerai kimba į sesės plaukus), todėl svajoja turėti neribotas jo atsargas. Slaptas talentas - išerzinti sesę, bet išlipti sausam iš balos, kai ji pasiskundžia mamai.

Investavimo Strategija

Informacija ruošiama

Starto data
2022-03-01
Investuota
1000
Sukaupta
1000
Tikslas
Investavimo horizontas
Pensijos priedas
25 metai

Finansiniai produktai

Galite pasiskaityti apie kiekvieną produktą / kompaniją atskirai. Tiesiog "click" 🤓

Investicijų Portfelis

Informacija ruošiama

!!! Pateikiama informacija griežtai nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija, patarimu dėl konkrečių finansinių priemonių. Visos konkrečios finansinės priemonės yra minimos tik specifiniame kontekste, kurio vienintelis tikslas skaitytojų švietimas.

Parinkti finansiniai įrankiai yra remiantis žmogaus rizikos profiliu ir jie tinkami tik konkrečiam asmeniui. Kiekvieno mūsų finansų rizikos profilis yra skirtingas ir prieš atliekant investicinius veiksmus turi būti aptartas su licencijuotu finansų konsultantu.

Finansinių sprendimų komentarai

No items found.

Tavo Roadmap - Checklist

Šiuo metu yra ruošiama informacija, jog būtų galima lengvai ir greitai susigaudyti, kokie žingsniai būtini siekiant savo finansinių tikslų. Kiekvienas tai galėsite taikyti individualiai pagal jūsų tikslus ir priimtinas rizikas. Taip, kad kantrybės 🤓