finansų portfelis

Dėdė Kęstas

Teisinguolis

Mano, kad yra finansų guru. Planuoja savo biudžetą pagal 50-30-20 principą ir nesibodi per giminės balių pravesti paskaitos apie tai. Atostogauti keliauja tik automobiliu, nes lėktuvu per brangu. Be to, į automobilį gali prisidėti kiek nori daiktų ir niekas nelupa pinigų už tai. Slaptas talentas – niekada nemokėti už parkingą ir negauti baudos.

Investavimo Strategija

Starto data
Investuota
2000
Sukaupta
Tikslas
Investavimo horizontas
20

Finansiniai produktai

Galite pasiskaityti apie kiekvieną produktą / kompaniją atskirai. Tiesiog "click" 🤓

No items found.

Investicijų Portfelis

!!! Pateikiama informacija griežtai nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija, patarimu dėl konkrečių finansinių priemonių. Visos konkrečios finansinės priemonės yra minimos tik specifiniame kontekste, kurio vienintelis tikslas skaitytojų švietimas.

Parinkti finansiniai įrankiai yra remiantis žmogaus rizikos profiliu ir jie tinkami tik konkrečiam asmeniui. Kiekvieno mūsų finansų rizikos profilis yra skirtingas ir prieš atliekant investicinius veiksmus turi būti aptartas su licencijuotu finansų konsultantu.

Finansinių sprendimų komentarai

No items found.

Susiję straipsniai

No items found.

Tavo Roadmap - Checklist

Šiuo metu yra ruošiama informacija, jog būtų galima lengvai ir greitai susigaudyti, kokie žingsniai būtini siekiant savo finansinių tikslų. Kiekvienas tai galėsite taikyti individualiai pagal jūsų tikslus ir priimtinas rizikas. Taip, kad kantrybės 🤓