privatumo
politika

SVARBI INFORMACIJA APIE FINANSAIPAPRASTAI.LT

  1. Šio projekto tikslas – šviesti visuomenę . Pabrėžiame, kad puslapyje pateikta informacija yra informacinio pobūdžio. Visus sprendimus, susisjusius su finansais, priimkite atsakingai ir tarkitės su finansų profesionalais, o ne aiškiarege Vanga.
  2. Manome, kad žmonės pavargo nuo „Baltojo katino svetainės“, todėl šis projektas yra nekomercinis ir jo rengėjai negauna finansinės ar kitokios naudos.
  3. Bet koks investavimas yra rizika, todėl atsižvelkite į savo finansines galimybes ir gerai apgalvokite ar galite prisiimti vienokią ar kitokią riziką. Juk niekas nenori gyventi palapinėje. Projekto vykdytojai neprisiima atsakomybės už skaitytojų veiksmus ir primena, kad tinkamą finansinį produktą gali padėti pasirinkti tik licencijuotos finansinės institucijos.

Projektui finansaipaprastai.lt rūpi, kad savo finansus planuotumėte atsakingai: čia pateikta informacija nėra ir negali būti laikoma rekomendacija pirkti ar parduoti bet kokias finansines priemones ar paslaugas. Nors projekto autoriai kruopščiai atrenka informaciją ir ją patikrina, skaitytojai turi remtis savo žiniomis bei patirtimi.

Finansaipaprastai.lt nėra bankas ar finansų konsultantai. Svetainės lankytojai neturi ir negali laikyti čia pateikiamos informacijos kaip pagrindo sudaryti sandorius su konkrečiomis finansinėmis priemonėmis, o Projektas neatsako už bet kokius lankytojų patirtus nuostolius.

Pateikiami skaičiavimai ar galimos ateities tendencijos gali neatitikti realių rezultatų. Finansaipaprastai.lt autoriai nėra būrėjai ir ateities nuspėti negali. Teiginiai būsimuoju laiku yra paremti informacija, kurią autoriai turi straipsnio publikavimo dieną. Svetainės turinys yra nuolat atnaujinamas, todėl autoriai įsipareigoja prireikus viešai patikslinti informaciją, kiek tai yra reikalaujama pagal įstatymus.

Spausdamas “Sutinku”, šio puslapio lankytojas pripažįsta, jog supranta, kad finanasaipaprastai.lt nėra „Teleloto“ ir priimdamas finansiniuss sprendimus naudosis savo žiniomis bei patirtimi.

Spustelėdami „Sutinku“ sutinkate, kad jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kad pagerintumėte svetainės naršymą, analizuotumėte svetainės naudojimą ir padėtumėte mūsų rinkodaros pastangoms. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, peržiūrėkite mūsų privatumo politiką.