finansų portfelis

Dielavaras Darekas

Automobilistas

Nuo 18 užsiima prekyba automobiliais. Teigia, kad ant šio verslo laikosi visa Lietuvos, o galbūt ir pasaulio, ekonomika. Kiekvienais metais su baime laukia kovo, kai reikia pildyti mokesčių deklaraciją. Slaptas talentas – niekada nesinaudoti banko kortele. Svajoja apie savo automobiliu remonto dirbtuves.

Investavimo Strategija

Viskas labai paprasta. Pirkti įvairias akcijas, kurios susijusios su automobilių ateitimi. Kas mėnesį skirtį 200 EUR, tačiau investuoti kas ketvirtį. Šiuo metu vairuoju dyzelinį automobilį ir kadangi jis apynaujis tai dar manau apie 10 metų man jis puikiai tarnaus. Mano svajonė įsigyti Tesla po 10 metų. Jeigu pavyks tai padaryti greičiau dėl akcijų kilimo - puiku.

Starto data
2022-03-07
Investuota
1541,52
Sukaupta
1879,34
Tikslas
Investavimo horizontas
Tesla automobilis
10 metų

Finansiniai produktai

Galite pasiskaityti apie kiekvieną produktą / kompaniją atskirai. Tiesiog "click" 🤓

Investicijų Portfelis

!!! Pateikiama informacija griežtai nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija, patarimu dėl konkrečių finansinių priemonių. Visos konkrečios finansinės priemonės yra minimos tik specifiniame kontekste, kurio vienintelis tikslas skaitytojų švietimas.

Parinkti finansiniai įrankiai yra remiantis žmogaus rizikos profiliu ir jie tinkami tik konkrečiam asmeniui. Kiekvieno mūsų finansų rizikos profilis yra skirtingas ir prieš atliekant investicinius veiksmus turi būti aptartas su licencijuotu finansų konsultantu.

Finansinių sprendimų komentarai

4/3/2022

Perku TESLA akcijas

Mano tikslas yra TESLA automobilis. Tad tikriausiai labai natūralu, jog aš tikiu pačia kompanija ir tai ką ji sukuria. Ateityje galvoju įsigyti ir kitų akcijų, kurios būtų susijusios su automobilių ateitimi apskritai. Aš pakankamai daug domiuosi šia sritimi ir subjektyviai manau, jog dar daug kas laukia prieš akis.

Akcijas pirkau per Etoro platformą. Ji pasirodė labai paprasta. Nors dėl jos patikimumo turėjau/turiu dar tam tikrų abejonių. Kiek žinau tai yra Izraelio šalies brokeris, tačiau jo reguliavimą "prižiūri" daugelis šalių ir nesudėtingai yra prekiauti. Be to komisiniai ten yra 0. Na bet tikėtina, jog pasiima pinigus kažkur kitur. Juk nieko už dyką nebūna. :)

Plačiau

Tavo Roadmap - Checklist

Šiuo metu yra ruošiama informacija, jog būtų galima lengvai ir greitai susigaudyti, kokie žingsniai būtini siekiant savo finansinių tikslų. Kiekvienas tai galėsite taikyti individualiai pagal jūsų tikslus ir priimtinas rizikas. Taip, kad kantrybės 🤓