finansų portfelis

Kaimynka Jolanta

NT magnatė

Turi tris butus, du iš jų paveldėti ir yra nuomojami. Šventai tiki, kad NT yra geriausia investicija, bet nuomojamuose butuose nedaro remonto, nes mano, kad nuomininkai vis tiek viską sugadins ir bus veltui išleisti pinigai. Yra išsiėmusi individualios veiklos pažymėjimą ir sąžiningai moka mokesčius. Labai taupi. Svajoja investuoti į NT Palangoje, nes Palanga, anot jos, yra naujasis Majamis. Slaptas talentas – per 2 min. sukuria skelbimą aruodas.lt.

Investavimo Strategija

Informacija ruošiama

Starto data
2022-03-08
Investuota
1000
Sukaupta
1000
Tikslas
Investavimo horizontas
Nuosavas verslas
5 metai

Finansiniai produktai

Galite pasiskaityti apie kiekvieną produktą / kompaniją atskirai. Tiesiog "click" 🤓

Investicijų Portfelis

Informacija ruošiama

!!! Pateikiama informacija griežtai nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija, patarimu dėl konkrečių finansinių priemonių. Visos konkrečios finansinės priemonės yra minimos tik specifiniame kontekste, kurio vienintelis tikslas skaitytojų švietimas.

Parinkti finansiniai įrankiai yra remiantis žmogaus rizikos profiliu ir jie tinkami tik konkrečiam asmeniui. Kiekvieno mūsų finansų rizikos profilis yra skirtingas ir prieš atliekant investicinius veiksmus turi būti aptartas su licencijuotu finansų konsultantu.

Finansinių sprendimų komentarai

No items found.

Tavo Roadmap - Checklist

Šiuo metu yra ruošiama informacija, jog būtų galima lengvai ir greitai susigaudyti, kokie žingsniai būtini siekiant savo finansinių tikslų. Kiekvienas tai galėsite taikyti individualiai pagal jūsų tikslus ir priimtinas rizikas. Taip, kad kantrybės 🤓