finansų portfelis

Milenialsas Lukas

Kriptomanas

Jis žino, kas yra kriptovaliuta ir supranta, kad pensijai kaupti turi pats. Veganas, nes jam rūpi planetos ateitis. Dievina startuolius ir svajoja tokį sukurti ir pats. Slaptas talentas – surasti kurioje parduotuvėje pigiausias tofu.

Investavimo Strategija

Starto data
Investuota
Sukaupta
Tikslas
Investavimo horizontas

Finansiniai produktai

Galite pasiskaityti apie kiekvieną produktą / kompaniją atskirai. Tiesiog "click" 🤓

No items found.

Investicijų Portfelis

!!! Pateikiama informacija griežtai nėra ir negali būti laikoma investavimo rekomendacija, patarimu dėl konkrečių finansinių priemonių. Visos konkrečios finansinės priemonės yra minimos tik specifiniame kontekste, kurio vienintelis tikslas skaitytojų švietimas.

Parinkti finansiniai įrankiai yra remiantis žmogaus rizikos profiliu ir jie tinkami tik konkrečiam asmeniui. Kiekvieno mūsų finansų rizikos profilis yra skirtingas ir prieš atliekant investicinius veiksmus turi būti aptartas su licencijuotu finansų konsultantu.

Finansinių sprendimų komentarai

No items found.

Susiję straipsniai

No items found.

Tavo Roadmap - Checklist

Šiuo metu yra ruošiama informacija, jog būtų galima lengvai ir greitai susigaudyti, kokie žingsniai būtini siekiant savo finansinių tikslų. Kiekvienas tai galėsite taikyti individualiai pagal jūsų tikslus ir priimtinas rizikas. Taip, kad kantrybės 🤓